Karate - Bratislava Petržalka - Karate klub Duvikan


Názov:
Karate klub Duvikan
Adresa:
Lietavská 13, 851 06 Bratislava

Klub tradičného okinawského karate a kobudo, škola Goju ryu Shodokan (Seiko Higa sensei línia), ktorý trénuje na ZŠ Tupolevova 20 v Bratsialve - Petržalke. Trénujeme v pondelok, stredu - 18:30 - 20:00 a piatok 18:00 - 19:30.

Technickým riaditeľom je MUDr. Ľudovít Divinec, 8. Dan karate, 3. Dan kobudo, spoluzakladateľ karate na Slovensku, medzinárodný inštruktor okinawského karate a kobudo, hlavný skúšobný komisár SFKaBU, viac ao 30x sa zúčastnil odborných seminárov v kolíske karate -na Okinawe; ďalším trénerom je Henrich Kreuzer, 6. Dan karate, 3. Dan kobudo, inštruktor okinawského karate a kobudo,niekoľkokrát účastník medzinárodných seminárov na Okinawe, účastník svetového pohára na Okinawe v r. 2009.

Prezidentom klubu je Mgr. Daniel Baran, 4. Dan karate, 1. Dan kobudo, od 2015 prezident Slovenskej federácie karate a bojových umení (www.karate-slovakia.sk).

Na tréningoch sa venujeme okinawskému karate, kobudu (boju so zbraňou) ako i sebaobrane. Máme špecializované tréningy pre deti, mládež i dospelých.

Viac informácií o nás na www.duvikan.sk.


Viac informácií:

NOVINKY

PRIDAŤ KLUB/PODUJATIE